Sportuj ve škole

Naše škola je zapojena do Projektu       Logo Sportuj ve škole

"Sportuj ve škole / Hodina pohybu navíc".

Díky hrám a zábavným sportovním cvičením rozvíjejí žáci své všestranné pohybové dovednosti.Nezáleží na talentu, ani výkonnosti – nejdůležitější je chtít se bavit pohySport 4bem se spolužáky a kamarády.

Kroužek je zaměřený na:

• zlepšení fyzické kondice,
  • rozvoj obratnosti,
  • rychlosti,
  • síly a vytrvalosti,
  • ctižádostivosti v soutěžích,
  • rozvoj zdravé rivality

(lehkoatletické disciplíny, pohybové a sportovní hry, překážkové dráhy, šplh na tyči i na laně, dovednosti s míčem, prvky sportovní gymnastiky – cvičení s náčiním/obruče, stuhy, cvičení na nářadí, skákání přes švihadlo, akrobatické cviky, sportovní soutěže jednotlivců, dvojic i družstev).

Ke cvičení využíváme nejen tělocvičnu, ale i venkovní sportovní areál. V rámci hodin sportovní zábavy se žáci z různých tříd navzájem poznávají a tím se celkově zlepšují jejich vztahy.

Sport 1

Sport 2

Sport 3

Svátek má Valérie

Počasí dnes:

18. 4. 2021

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 7 až 11°C. Noční teploty 5 až 1°C.