ON-LINE výuka
Distanční výuka v naší škole
Distanční výuka v naší škole probíhá prostřednictvím aplikace Teams (online hodiny, při kterých vyučující se žáky přímo komunikuje v reálném čase).
Výuka českého jazyka a matematiky probíhá ve všech třídách denně. Předmětům anglický jazyk, prvouka, přírodověda, vlastivěda a informatika je věnováno několik hodin týdně.
Po ukončení výuky jsou dětem zadána cvičení k domácímu procvičování, která děti zasílají zpět vyučujícím ke kontrole a konzultaci.
Každá z vyučujících upravuje styl výuky potřebám a věku dětí v ročníku.
Tištěné materiály (pracovní listy, výukové texty a jiné) mají děti možnost si vyzvednout ve složkách umístěných na hlavních dveřích budovy školy.
Výuku žákům zpestřujeme pomocí aplikace WocaBee (angličtina), internetových stránek Školákov, Cvičení online, Matýskova matematika, zajímavými videi.
Škola disponuje třemi notebooky, které mají žáci možnost si pro výuku zapůjčit...