Adresa: 503 63 Nepolisy 246

Hlavní kuchařka: Petra Hanušová

Pomocná kuchařka: Pavlína Šulcová

O Z N Á M E N Í

Vážení rodiče, s koncem letošního roku odchází do zaslouženého důchodu naše dlouholetá hlavní kuchařka, paní Marie Ronešová. Tímto ji chci jménem všech strávníku poděkovat za její práci a popřát ji všechno dobré do následujících let. Zároveň si Vám dovoluji oznámit, že na její místo od ledna roku 2023 nastupuje paní Petra Hanušová.

Informace k přihlášení stravování

Vážení rodiče,

dovolte mi několik informací k zápisu ke stravování nových dětí a žáků. Přihlášku ke stravování si můžete vyzvednout každý všední den dopoledne ve školní jídelně a vyplněnou ji vrátit tamtéž. Rodiče prvňáčků, kteří si přihlášku nevyzvednou, ji obdrží první školní den od paní učitelky. Podrobnější informace ohledně plateb a odhlašování obědů Vám sdělíme při vrácení vyplněné přihlášky. Případné přeplatky, které mají děti a žáci odcházející z naší MŠ a ZŠ, budou vráceny na účty ze kterých přicházely platby. Děti, které přecházejí z MŠ do ZŠ, dostanou přeplatky také zpět. Peníze nelze převést z MŠ do ZŠ. V případě dalších informací, mě neváhejte kontaktovat, buď telefonicky nebo emailem. Děkuji Vám a všem přeji úspěšný start do nového školního roku.

Pavel Haltuf – vedoucí školní jídelny

Potvrzení o úhradě školkovného pro daňové přiznání

Rodiče, kteří potřebují potvrzení pro daňové přiznání, si ho mohou od pondělí 31. 1. 2022 vyzvednout v mateřské škole u vedoucí učitelky paní Balážové

Informace pro rodiče

Vážení rodiče, od 1. 2. 2022 se mění cena stravného u všech strávníků. Nový ceník naleznete v sekci dokumenty. Spolu s dalšími informacemi ho obdržíte i v mailu který Vám rozešle paní ředitelka.

Důležité informace

Vážení rodiče, dovolte mi abych zopakoval několik důležitých informací ke stravování ve školní jídlně. Jde hlavně o odhlašování obědů. Je nutné aby jste svoje dítě odhlásili přímo ve školní jídelně, nejlépe pomocí emailu. Odhlášení je nutné provést vždy den předem do 13:00 hodin. Podle vyhlášky 107/2005 Sb. § 4 odstavec 9 První den neplánované nepřítomnosti strávníka ve škole nebo školském zařízení se pro účely této vyhlášky považuje za pobyt ve škole nebo školském zařízení. Pokud tedy dítě onemocní, máte nárok na dotovaný oběd do jídlonosiče. Toto však platí pouze první den absence dítěte. Další dny nepřítomnosti je nutné dítě ze stravy odhlásit. Při neodhlášené stravě v době absence bude oběd účtován za plnou cenu bez ohledu na to, zda si stravu strávník odebral. Znamená to, že k stávajícím cenám obědu jsou přičteny režijní a mzdové náklady.

dnes, sobota 27. 4. 2024
jasno 18 °C 4 °C