Projekty

V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.

DIGITALIZUJEME ŠKOLU REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY - KOMPONENTA 3.1 1

Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

Doučování je realizováno podle aktuálních potřeb žáků nejméně 2 hodiny týdně. Žákům samotným tento doplňkový vzdělávací program z okamžitého hlediska umožní se dopodrobna věnovat jakémukoli tématu, kterému při výuce nerozuměl nebo které ho naopak zaujalo. Díky individuálnímu přístupu má jedinečnou možnost se ptát nebo si vybudovat vztah k předmětu, který mu do té doby nemusel nic říkat, může změnit pohled na předmět, který ho do té doby nemusel bavit. Zároveň v některých případech může navázat lepší vztah s doučujícím – ať už s pedagogem-učitelem, nebo dokonce získat kamaráda v osobě externího doučujícího.

Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

Obědy pro děti

Od září 2021 škola spolupracuje se společností WOMEN FOR WOMEN, o.p.s., která pomáhá zajistit obědy dětem, které se ocitly v situaci, že jejich rodiče si nemohou dovolit zaplatit jim školní obědy.

Obědy pro děti 1

Ovoce, zelenina a mléko do škol

Projekt Polytechnické vzdělávání v ZŠ a MŠ Nepolisy

Projekt vychází z koncepce činnosti v oblasti polytechnického vzdělávání ZŠ a MŠ Nepolisy. Je určen pro děti MŠ a žáky ZŠ. Doplňuje a rozšiřuje možnosti polytechnického vzdělávání na naší škole. Projekt je zaměřen na dvě části polytechnického vzdělávání. Účelem projektu je inovovat a zatraktivnit vyučování. Přesunout část výuky do venkovních prostor. Důraz je kladen na rozvoj myšlenkového potenciálu, poznatků o technice, dovedností řešení problémů a také posílení manuální zručnosti. Propojení digitálních technologií s okolním světem. Projekt je realizován za finanční