STRAVA.CZ

Přechod ze stávajícího způsobu přihlašování na elektronický

Vážení rodiče,

dovolte mi abych Vás informoval o novinkách které Vás čekají v tomto roce. Od druhého pololetí přechází naše jídelna na systém elektronického objednávání stravy. Na internetových stránkách strava.cz se přihlásíte do svého účtu, kde se Vám zobrazí jídelní lístek a vy máte možnost stravu odhlásit pomocí zatržítka. Dále se Vám zde zobrazuje stav finančních prostředků, podrobný rozpis cen obědů a v případě dětí v MŠ i částka školkovného. V případě nedostatku finančních prostředků budete upozorněni mailem a strava nepůjde přihlásit až do doby úhrady. Veškeré přihlášky a odhlášky je možné realizovat každý den do třinácti hodin. Pondělní stravu do pátku třinácti hodin. Poté systém odhlášky zablokuje a nepůjde nic změnit. Nadále budete dostávat emailem vždy okolo dvacátého dne v měsíci podklad s částkou k úhradě a bude nutné peněžní prostředky odeslat tak, aby byli připsány poslední den v měsíci na Vaše konto. V případě, že peníze nebudou na Vašem účtě, systém neumožní přihlásit oběd na následující den a se stravou nebude počítáno. V případě dětí v MŠ nebude možné dítě umístit do školky. V nejbližších dnech obdržíte informační letáky a přihlašovací údaje do Vašeho účtu. Chtěl bych abychom na systém objednávaní postupně najeli již v lednu a společně se s ním naučili pracovat. Současně bude ještě fungovat odhlašování a přihlašování tak jak jste dosud zvyklí, tedy mailem nebo telefonicky. Od příštího měsíce by jsme již používali pouze stravu.cz. Tento způsob objednávání používá již kolem 8000 školních jídelen v naší republice a do budoucna, až Vaše děti přestoupí na další stupeň školy se s ním určitě setkáte. Věřím že budete spokojeni s touto modernizací a uvítáte ji. Pro veškeré dotazy a pomoc s aktivací programu jsem Vám k dispozici, nejlépe telefonicky na čísle 704700294 nebo e-mailem sjnepolisy@seznam.cz.

Děkuji Vám

Pavel Haltuf – vedoucí školní jídelny