Základní a Mateřská škola Nepolisy

Dětský den u vojáků

Dětský den u vojáků 1

Na úterý 11. června pro nás vojáci z vojenské základny u Nepolis připravili dětský den.

Naštěstí ne s plnou polní, ale jen se svačinovými batůžky jsme se pěšky přesunuli k vojenské základně. Děti byly rozděleny do několika družstev, ve kterých plnily úkoly na jednotlivých stanovištích. Poznávali jsme výbavu vojenského auta, podívali jsme se k záložnímu zdroji elektrické energie, zvenku jsme si prohlédli místní radar, absolvovali jsme hod granátem na cíl a rychlostní běh. Velký úspěch měl pohyb v těžkých neprůstřelných vestách a v maskovacím terénním obleku. Nakonec děti čekalo milé překvapení - drobné dárky a hlavně zpáteční cesta na korbě tatrovky!

Mockrát děkujeme všem vojákům, kteří se nám celé dopoledne velmi mile věnovali a těšíme se zase za rok! 

Datum vložení: 11. 6. 2024 17:19
Datum poslední aktualizace: 11. 6. 2024 17:24

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Aktuální počasí

dnes, úterý 18. 6. 2024
zataženo 29 °C 14 °C
středa 19. 6. slabý déšť 32/17 °C
čtvrtek 20. 6. skoro jasno 27/14 °C
pátek 21. 6. polojasno 29/14 °C

Svátek

Svátek má Milan